close
چت روم
بیت‌الله عباسپور
loading...نایاب ترین ها

عضلات پای خود را با توصیه های بیت الله عباسپور حجیم کنید. بی تردید بیت الله عباسپور نامی آشنا و شناخته شده در سطح جهانی

راز های پنهان بیت‌الله عباسپور

سهراب بازدید : 199 شنبه 26 تير 1395 نظرات

راز های پنهان بیت‌الله عباسپور

راز های پنهان بیت الله عباس پور

عضلات پای خود را با توصیه های بیت الله عباسپور حجیم کنید.

 

 

بی تردید بیت الله عباسپور نامی آشنا و شناخته شده در سطح جهانی،پرچمدار پرورش اندام ایران در جایگاه بیت المللی است. اولین ورزشکار ایرانی شرکت کننده در مسابقات معظم مستر المپیا که خود از عضلات پای کم نظیر مخصوصا در ناحیه همسترینگ(پشت پا) بهره می برد که جوابگوی سوالات  بسیاری در مورد این عضله زیبا است. او که سالیان سال برای به دست آمدن این حجم و کات تلاش بی شائبه ای داشته هم اکنون اسرار دستیابی به عضلات بی نقص پای خود را فاش می کند.

 

۱- بطور معمول چند روز تمرین پا در هفته را پیشنهاد می دهید آیا یک روز در هفته کافی است؟

 

بدلیل اینکه عضلات پا جزو عضلات بزرگ بدن محسوب می شوند برای تمرین به انرژی بیشتری نیاز دارند و به دنبال آن به یک ریکاوری بیشتر، به همین دلیل یک روز تمرین پر فشار در هفته برای عضلات پا کافی است.

 

۲- آیا تمرین دادن عضله ای دیگر به همراه عضلات پا در یک روز معقول به نظر می رسد؟

 

اگر عضلات پای شما قوی است می توانید همراه با آم عضلات کوچکتری مانند بازوها را تمرین دهید. من همیشه این جمله را به شاگردانم می گویم که اسکوات بزنید تا بازوهایتان رشد کند می دانید چرا؟ چو پر فشار بودن تمرینات پا باعث می شود تا مقدار هورمون بیشتری در بدن ترشح شود و این خود باعث کم به رشد عضلات دیگر می شود.

 

۳- برای کسانی که دارای ساق های استپ زده هستند چه پیشنهادی دارید؟

 

ساق به دلیل اینکه عضله کاملا استقامتی است بهتر برای پرورش و رشد آن از فرم تمرینات پرش استفاده کنیم. مثلا حرکت ساق پا نشسته را بصورت پرش پنجه بالا انجام دهید.

 

۴- در تمرین پا تمرکزتان روی تمرینات با ماشین قرار می دهید یا وزنه آزاد؟

 

البته این موضوع بستگی به برنامه تمرینی شما دارد ولی بهتر است در دوران حجم و برای افزایش سایز از وزنه های آزاد مثل اسمین استفاده کرد.

 

۵- آیا با تمرین دادن عضلات جلویی و عضلات پشت پا در دو روز متفاوت موافق هستید؟

 

بله می توانید این دو گروه عضلانی را در یک روز تمرین دهید که البته بازهم به برنامه تمرینی شما و اینکه در چه مرحله ای از تمریناتتان هستید بستگی دارد. ولی اگر عضلات پای ضعیفی دارید و نزدیک به مسابقات هستید می توانید این دو گروع عضلانی را بصورت جداگانه تمرین دهید.

 

۶- پیشنهاد شما برای افزایش حجم پا چیست؟

 

برای افزایش حجم بهتر است از حرکات چند مفصلی مثل اسکوات یا هاگ پا ماشین استفاده کنید.من بعضی روزهای تمرینی مربوط به پا تا ۱۰ ست حرکت اسکوات را انجام می دهم.

 

۷- از بین سیستم های وزنه سنگین تکرار پایین و وزنه سبک تکرار بالا کدامیک را ترجیح می دهید؟

 

من خودم سیستم های سنگین و قدرتی را بیشتر ترجیح می دهم و بیشتر از محدوده ۶-۸ تکرار در تمرینات استفاده می کنم.

 

۸- بطور معمول چه مدت زمانی را باید در یک جلسه تمرینی به انجام حرکات پا اختصاص داد؟

 

برای تمرینات مربوط به پا باید حداقل یک ساعت وقت گذاشت. عضلات بزرگتر به استراحت بیشتری در بین تمرینات احتیاج دارند. شاید زمان استراحت برای عضلات بازو ۳۰ ثانیه تا یم دقیقه است برای عضلات پا باید مدت زیادی وقت برای ریکاوری بگذارید مثلا ۲-۳ ذقیقه.

 

۹- آیا انجام حرکات هوازی به مدت طولانی در یک روز تمرینات پا مشکلی به وجود می آورد؟

 

انجام تمرینات هوازی در روزهای تمرین مربط به پا اصلا توصیه خوبی نیست باه این دلیل که باعث ریزش عضلات شده و از حجم آنها کاسته خواهد شد. تمرینات با وزنه برای عضلات باید تا ناتوانی اجرا شود به همین دلیل هیچ توانی برای تمرینات هوازی باقی نمی گذارد. اینگونه تمرینات باید در حد سرد کردن و دفع اسید لاکتیک از عضلات انجام شود.

 

۱۰- برای شروع تمرینات پا از چه حرکاتی برای گرم کردن و چه مدت زمان باید استفاده کرد؟

 

برای گرم کردن بیشتر باید حرکات کششی و بدون وزنه انجام دهید تا هم مفاصل و هم عضلات برای انجام حرکات اصلی آماده شوند. می توانید همان حرکت اصلی را بدون وزنه برای گرم کردن انجام دهید.

 

۱۱- برای عضله چهار سر ران چند حرکت چند ست و چند تکرار اجرا شود بهتر ست؟

 

البته این موضوع بع برنامه تمرینی شما بستگس دارد ولی می توانید بطور معمول از سه حرکت ۴ ستی با ۶ تا ۸ تکرار از آن استفاده کرد.

 

۱۲- حجم ساز ترین حرکت برای عضله پا کدام است؟

 

حرکات اسکوات و هاگ با ماشین را پیشنهاد می کنم.

 

۱۳- آیا به کار بردن سیستم تمرینی سوپر ست و تری ست برای عضله پا مفید است؟

 

بله بسیار مفید می باشد بخصوص برای کات کردن در دوران مسابقات ودریک مقطه زمانی مشخص مثلا سه هفته تا مسابقات می توانید از این دو سسیتم استفاده کنید.

 

 آرنولد شواردزنگر ، سیاست مدار ، هنرپیشه و قهرمان سرشناس پرورش اندام دنیا هم به درگذشت بیت الله عباسپور را تسلیت گفت.

 

 

راز های پنهان بیت الله عباس پور

صفحه اینستاگرام فعالیت های ورزشی آرنولد ، بازیگر سرشناس فیلم های ترمیناتور که بعدها توانست در مقام سیاستمدار تا فرماندار ایالت کالیفرنیا پیش برود و تبدیل به چهره ای سرشناس میان فرمانداران جمهوریخواه شود و حتی در انتخابات درون گروهی حزب جمهوری خواه یکی از آنهایی بود که به عنوان رقیب جدی برای سناتور مک کین رقابت می کرد، درگذشت قهرمان بدنسازی ایران را تسلیت گفته است. آرنولد اتریشی آمریکایی ، خودش در اواخر دهه 80 میلادی قهرمان شماره یک بدنسازی دنیا بود و برای همین بدن آهنین بود که به هالیوود راه پیدا کرد تا بازیگر نقش نابودگر باشد.

آرنولد این روزها به دلیل عوارض ورزش قهرمانی پرورش اندام و مکمل هایی که معمولا در این رشته ها مصرف می شود ، شرایط سلامتی خیلی خوبی ندارد و روزگار را با بیماری سپری می کند.

 


توصیه بدنسازی بیت الله عباسپور | توصیه

tosiye.ir/توصیه-بدنسازی-بیت-الله-عباسپور/
Translate this page
Nov 12, 2013 - عضلات پای خود را با توصیه های بیت الله عباسپور حجیم کنید. بی تردید بیت الله عباسپور نامی آشنا و شناخته شده در سطح جهانی،پرچمدار پرورش اندام ایران در جایگاه بیت. ... رازهای موفق ترین آدم های دنیا را در یک دقیقه بخوانید.

بیت‌الله عباس‌پور - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/بیت‌الله_عباس‌پور
Translate this page
Persian Wikipedia
عباس‌پور سپس از مسابقات مسترالمپیای سال ۲۰۱۳، دنیس جیمز را به عنوان مربی خود انتخاب نمود. عضلات پا و بازوی بیت الله عباسپور در دنیا مشهور بود. همچنین او تنها ...

سخنان بیت الله عباسپور در گفتگو با ایسنا | سایت تخصصی اسماعیل ...

www.e-jafarpoor.com/.../سخنان-بیت-الله-عباسپور-در-گفتگو-ب...
Translate this page
Jan 6, 2013 - تیم پروش اندام ایران قهرمان مسابقه های جهانی تایلند شد در حالی که قهرمان نام آشنای پروش اندام ایران با بیانی صریح و شفاف میگوید: بدنسازان درجه دو و ...

شفاف سازی اعضای خانواده بیت الله عباسپور در رابطه با بیماری وی ...

champexnews.com › اخبار
Translate this page
Jul 17, 2015 - در هفته های گذشته شایعات مختلفی در رابطه با بیماری قهرمان بیت الله عباسپور، ایجاد شد. به همین منظور یکی از اعضای خانواده بیت الله عباسپور با ...

پیام آرنولد درپی درگذشت بیت الله عباسپور + عکس - پرشین وی

www.persianv.com/preview/303503.php
Translate this page
Aug 28, 2015 - آرنولد شوارتزنگر ، بیت الله عباس پور ، درگذشت بیت الله عباسپور ، قهرمان سرشناس پرورش اندام دنیا ... رازلاغری آنجلینا جولی چیست؟ ... صفحه اینستاگرام فعالیت های ورزشی آرنولد ، بازیگر سرشناس فیلم های ترمیناتور که بعدها ...

بیت الله عباسپور ، قهرمان جهانی پرورش اندام ایران درگذشت + عکس

www.persianv.com/preview/303258.php
Translate this page
Aug 26, 2015 - بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران سال گذشته نیز در یک فیلم سینمایی با .... رازهای ناگفته دختر فراری از همخوابی‌های وحشیانه داعش+عکس ...

گلچین صفاسا - عکس+تصویر+بیت+الله+عباسپور+بیتو+قهرمان+ ...

safanews2.mihanblog.com/post/2012
Translate this page
 Rating: 3 - ‎Review by Mohammadreza.F
Aug 26, 2015 - تصاویر عکس های مرحوم شادروان بیت الله عباسپور قهرمان بدنسازی ایران ... اسطوره استاد اهل بیت شب ولادت امام رضا دعا نیایش راز نیاز ادعیه توسل ائمه امام کارنامه تلاش .... دانلود آهنگ ترانه و تصنیف پنهان چو دل همایون شجریان+عکس ...

Bodybuilding 7 - کلیپ زیبای فیگور بیت الله عباسپور در مسابقات ...

bboo.mihanblog.com/post/127
Translate this page
May 3, 2012 - کلیپ زیبای فیگور بیت الله عباسپور در مسابقات مستر اروپا 2012. ... زمان مناسب برای ورزش بانوان رازهـای پـنـهان بدنسازی و تناسب انـدام بدنسازی ...

مردی که عامل درگذشت بیت الله عباسپور معرفی می شود +عکس - بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار ورزشی
Translate this page
دنیس جیمز,بیت الله عباسپور, مسابقات فیبو 2012 آلمان,درگذشت بیت الله ... بختیار رحمانی: هواداران نگران نباشند / تمرین هایمنصوریان را هیچ جا ندیده ام .... دانستنیهای قبل از ازدواج · نامزدی، عقد و بعد از ازدواج · دانستنیهای جنسی · بارداری و زایمان ·رازهای موفقیت · کوچه پس کوچه های تفاهم · دوران .... جنگ فرزاد یا جنگ پنهان فرهاد مجیدی؟

 

درباره اخبار , ورزش ,
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟